O Balamonte

Balamonte: klasyczny włoski styl

 

Balamonte to salon mody włoskiej powstały z pasji Grzegorza Krychowiaka do klasycznej elegancji. Naszą działalność koncentrujemy na szyciu garniturów i koszul metodą Made to Measure. Ponadto oferujemy kolekcję gotowych garniturów, marynarek, spodni i koszul dostępnej w pełnej gamie rozmiarów. W naszym salonie posiadamy szeroki wachlarz tkanin renomowanych dostawców z Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Nasze garnitury szyjemy w cenionej na świecie włoskiej szwalni Luigi Bianchi Mantova, znanej z produkcji najwyższej klasy garniturów, marynarek i płaszczy. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, oferujemy bogaty wybór dodatków, takich jak buty, paski, jedwabne krawaty, poszetki oraz spinki do mankietów.

 

 

 

Wygoda, elegancja i dbałość o najdrobniejszy detal to cechy włoskiego stylu, dlatego ubierają się u nas osoby, dla których świetny wygląd i komfort mają znaczenie. Odwiedź Balamonte, uszyjemy dla Ciebie garnitur, który będziesz nosić z przyjemnością.

Interesuje Cię klasyczny styl, pełna elegancja i najwyższa jakość? Oferujemy garnitury szyte na miarę, które wyróżniają się nieprawdopodobnie wysoką jakością. Nasze salony zlokalizowane są w Warszawie oraz w Poznaniu.

Szycie na miarę kluczem do najlepszego wyglądu.

Oferowane w salonach Balamonte w Warszawie i Poznaniu garnitury na miarę to doskonały pomysł, jeśli szukasz eleganckiej odzieży idealnie dopasowanej do Twoich wymagań. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm. Inspiruje nas włoskie krawiectwo znane ze swojej dbałości o szczegóły i ponadczasowości. Jesteśmy przekonani, że uda nam się stworzyć dla Ciebie garnitur skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam zdobyć wiedzę i umiejętności, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Korzystamy z usług jednej z najlepszych na świecie szwalni Luigi Bianchi Mantova.

Do szycia naszych garniturów używamy wyłącznie najwyższej jakości tkanin sprowadzanych z Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Materiały występują w wielu wersjach kolorystycznych, nierzadko wyróżniają się także wyjątkowymi wzorami. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie idealny garnitur na miarę, który nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale też będzie się wyróżniał, zachowując przy tym swój ponadczasowy charakter. Nasze produkty będą służyły Ci przez lata.

Mając na celu idealne dopasowanie do wymagań klienta, garnitury mogą zostać wzbogacone o ciekawe dodatki. Oferujemy szeroką gamę poszetek, krawatów, spinek do mankietów, butów czy pasków. Dzięki temu stworzymy perfekcyjną kompozycję.

 

Jeżeli interesują Cię nasze propozycje, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych garniturów. Jeśli szukasz garnituru, to chętnie z Tobą porozmawiamy, by poznać Twoje oczekiwania. Umów się na spotkanie z naszymi doradcami, a na pewno uda nam się przygotować dla Ciebie odpowiedni zestaw.

 

Postaw na garnitury szyte na miarę – z miłości do stylu i elegancji.

OK