Smoking ślubny

Dobrze dobrany smoking to ponadczasowy, elegancki ubiór dla mężczyzn stworzony przede wszystkim na wyjątkowe okazje formalne. Jest doskonałym wyborem na wytworne spotkania, wyjścia do teatru lub na ślub, a jego forma i krój nadają niepowtarzalnego charakteru i wysublimowanego szyku w każdej sytuacji. Nasze smokingi zostały wykonane przez cenioną na świecie włoską szwalnię Luigi Bianchi Mantova z dbałością o najwyższą jakość wykończenia.

Wysokiej jakości materiały i staranne wykończenie każdego smokingu

Balamonte zadbało o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół wykończenia smokingów. Klasyczne, bardzo eleganckie kroje, wygodne konstrukcje marynarek, jedwabne wyłogi oraz szeroki lampas w spodniach to główne zalety smokingów Balamonte. Użycie wysokiej jakości materiałów oraz dodatków sprawia, że oferowane smokingi są eleganckie i posiadają wyjątkowy charakter.

Wygoda i trwałość każdego z oferowanych smokingów

Dzięki szlachetnym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu smoking będzie służyć właścicielowi przez długie lata. Klasyczny smoking nie ulega wpływom sezonowych trendów, przez co jest ponadczasowym ubiorem na wyjątkowe okazje. Dużą zaletą oferowanych modeli jest także komfort, który zapewnia lekka konstrukcja oraz szycie tradycyjną metodą z użyciem płótna. Zostały zaprojektowane z zachowaniem klasycznego kroju, by były komfortowe i stylowe.

Możliwość idealnego dopasowania smokingu ślubnego w Warszawie i w Poznaniu

Aby smoking ślubny prezentował się perfekcyjnie, podkreślał atuty sylwetki i dodawał szyku, powinny być spełnione dwa najważniejsze warunki. Po pierwsze, musi być on precyzyjnie skrojony i właściwie wykonany z bardzo dobrych, szlachetnych materiałów. Po drugie, powinien być jak najlepiej dobrany pod kątem rozmiaru. Możliwość przymierzenia i dopasowania smokingu ślubnego w salonach Balamonte w Warszawie i Poznaniu pozwala dopasować gotowy produkt do Twojej sylwetki. Doskonale pasujący, wysokiej jakości smoking to ubiór trwały i ponadczasowy.

OK