Kim jesteśmy?

Adres naszej strony internetowej to: https://www.balamonte.com. Administratorem jest GK4 Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Trzebiatowie, adres: ul. Wojska Polskiego 13, 72-320 Trzebiatów o numerze KRS: 0000691633, adres elektroniczny: kontakt@balamonte.com.

GK4 Poland Sp. z o.o., właściciel marki Balamonte, uzyskał Subwencję Finansową. Podmiotem udzielającym wsparcia był PFR, Polski Fundusz Rozwoju.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy?

Zbieramy dane osobowe jedynie podczas składania zamówienia, w formularzu kontaktowym oraz w dziale Umów się.

Jeśli zostawisz na naszej witrynie dane kontaktowe, adres e-mail oraz telefon będziemy mogli nawiązać z Tobą kontakt zgodnie z życzeniem w celu umówienia się na spotkanie w naszym Salonie, odpowiedzi na Twoje pytanie lub realizacji zamówienia.

Jak długo przechowujemy twoje dane?

Jeśli zostawisz dane, ich treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać kolejne wiadomości oraz zgłoszenia od Ciebie automatycznie, co usprawni procesy kontaktu i odpowiedzi.

 

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do tych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać
zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw w każdej chwili wysyłając do nas takie życzenie na adres e-mail: kontakt@balamonte.com.

 

 

 

„RODO”- Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

OK