Szycie na miarę

Garnitur to nieodłączny element męskiej garderoby. Najlepszy efekt uzyskamy jedynie dzięki najwyższej klasy odzieży. Dokładnie takie są garnitury szyte na miarę, które tworzymy z Tobą w Balamonte.

Garnitur szyty na miarę Twoich potrzeb

Choć rynek obecnie zapewnia nam wiele rozmaitych rozwiązań, w większości przypadków są one tworzone zgodnie z popularnymi i utartymi szablonami. Stąd też mogą pojawić się problemy ze znalezieniem garnituru, który będzie odpowiednio na Tobie leżał. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta w naszych salonach w Warszawie i Poznaniu realizujemy usługę Szycie na miarę. Nasi wykwalifikowani pracownicy na każdym etapie konsultują z Tobą szczegóły wybranego garnituru. To Ty wybierasz krój, tkaninę oraz dodatki. My natomiast dbamy o to, by efekt końcowy był taki jakiego oczekujesz. Potrzebujesz garnitur ślubny, biznesowy lub na co dzień? Pomożemy Ci stworzyć najlepszą garderobę do Twoich potrzeb.

Perfekcyjne wykonanie

Niezależnie od tego, czy dokładnie wiesz, jak ma wyglądać Twój garnitur, czy jesteś otwarty na sugestie, zapewniamy, że z naszą pomocą uzyskasz dokładnie to, czego oczekujesz.

Zarówno Panie, jak i Panowie, mogą skorzystać z usługi tradycyjnego szycia miarowego, czyli Bespoke, który gwarantuje jeszcze większy stopień dopasowania garnituru. Ten proces wymaga kilku spotkań, podczas których krawiec będzie sprawdzać efekty szycia na kilku etapach jego powstawania i nanosić konieczne korekty. Czas realizacji garnituru w systemie bespoke, to około ośmiu tygodni.

Cały proces szycia na miarę w systemie Made to measure to tylko kilka kroków:

  1. Przy pierwszej wizycie omawiamy z Tobą szczegóły dotyczące okazji, na którą potrzebujesz garnitur. Wybierasz tkaninę, krój oraz dodatki, a następnie zbieramy z Ciebie miarę
  2. Twoje zamówienie wysyłamy do szwalni, gdzie powstaje Twój garnitur
  3. Po około czterech, pięciu tygodniach, Twój garnitur jest gotowy. Umawiamy się z Tobą, aby go przymierzyć i nanieść ewentualne korekty
  4. Po kilku dniach możesz cieszyć się nowym, doskonale skrojonym garniturem uszytym na miarę według Twojego pomysłu. Co najważniejsze, zachowujemy Twój indywidualny szablon, dzięki czemu kolejna wizyta ogranicza się do wyboru tkaniny i dodatków przy filiżance pysznej kawy i rozmowie.

Szycie na miarę:

Warszawa

+48 780 712 948

Poznań

+48 690 314 813

OK