Made to Measure

Garnitury to nasza pasja, a za cel postawiliśmy sobie satysfakcję klienta. Dlatego spotkajmy się w naszym Salonie i porozmawiajmy o Twoim garniturze. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i doradzimy.

Bądź kreatorem swojego stylu

Metoda Made to Measure pozwala stworzyć garnitur o wysokim stopniu dopasowania do sylwetki, przy zastosowaniu kroju, tkanin i dodatków wybranych przez Ciebie. Dzięki temu nie musisz iść na ustępstwa w kwestii rozmiaru, dopasowania i ostatecznego wyglądu. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Na początek

Podczas pierwszego spotkania Doradca spyta, jak wyobrażasz sobie swój garnitur, w jakich sytuacjach będziesz go nosił. Pomoże wybrać tkaninę, z której zostanie uszyty Twój garnitur i zapyta o dodatki. Po zdjęciu miary i naniesieniu niezbędnych poprawek względem garnituru wzorcowego, wyśle formularz z zamówieniem do szwalni we Włoszech, gdzie szyjemy Twój garnitur.

Odbiór garnituru

Po 4-5-ciu tygodniach zaprosimy Cię do Salonu na przymierzenie gotowego garnituru i wprowadzimy ewentualne korekty. Od tego momentu będziesz mógł cieszyć się swoim nowym garniturem, uszytym na miarę Twoich potrzeb. Zachowujemy Twój indywidualny szablon, więc następne wizyty ograniczą się do wyboru tkanin i dodatków przy filiżance kawy i rozmowie.

 

 

OK